KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10746029
nr 1074 6029
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Blandteknik, Mirko Vucinic (f. 1957), 2 st, Signerade, 31x26 respektive 32x30
Mirko Vucinic, serbisk bildkonstnär född i Sid nära den Kroatiska gränsen i dåvarande Jugoslavien 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2016
kl 19:49:39
12/12 16:27:29
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic